Avrupalı Öğrenciler İçin Online Dersler

Avrupalı Öğrenciler için Online Arapça ve Kuran Dersleri

Dünya bir değişim ve dönüşüm yaşıyor. Art arda gelen tatil duyuruları ile hemen hemen tüm ülkelerde okullar ve eğitim kurumları kapatıldı, öğrencilerimizin, çocuklarımızın eğitimleri sekteye uğradı.

Dünyanın farklı bölgelerinde, hususun Avrupa’da yaşayan öğrencilerimiz için Nil Merkezi tarafından, bu açığı kapatabilecek özel bir program yapıldı. Program kapsamında, son olayların da tesiriyle, hareket alanı tamamen kısıtlanmış öğrencilerin, çalışanların, aile bireylerinin, hasılı her kesimden insanın bulundukları mekanlarda ders alabilmeleri sağlanacak, ister arkadaşları ile ister aile bireyleri ile grup oluşturarak Arapça, Kuran ve Tecvit dersleri alabilme imkanı kendilerine sunulmuş olacaktır.

Bu minvalde;

1- Durumu elverişli olmayan her yaştan sınırlı sayıdaki öğreniciye ücretsiz Kuran dersleri verebilmekteyiz. Bu durumda önceden KAYIT olmalı, aylık ücretsiz kontenjanlardan istifade edebilmek için sıranızı beklemelisiniz. Bu kesim öğrencilerimize gönüllü ders verebilecek öğretmenlerimiz de bizimle irtibat kurabilirler.

2- Günler ve saatleri tamamen ders alacak kişiye göre ayarlanan online ders imkanı sunuyoruz. Bu derslerde, öğretmenle birebir, yada grup halinde canlı eğitim alabilir, derslerinizi kaydedebilir, ihtiyaç durumunda tekrar edebilir ve gelişiminizi tamamlayabilirsiniz. ONLINE dersler ile ilgili detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Online derslerde birebir ders almayı tavsiye etmekteyiz. Ancak, ihtiyaç durumunda, aşağıdaki fiyat cetvelinde de görüleceği gibi 5 kişiye kadar grup oluşturulabilmektedir.

Kuran eğitimi birebir çalışmayı gerektirdiği için, 5 kişi üzerindeki gruplar verimi düşürecektir.

 

Kuran veya Tecvit dersi alan öğrencilerimizin katılabileceği, Türkçe anlatımlı Siyer ve Fıkıh dersleri de planlanmaktadır.

 

ONLINE DERS NASIL YAPILIR?

modülünden almak istediğiniz dersi seçip kayıt yaptırın. Ardından;

1- Aşağıdaki linkten, bilgisayarınıza veya telefonunuza zoom programını indirin.

2- Kendinize bir kullanıcı adı oluşturun veya mevcut e-postanızla giriş yapın.

3- Ders için belirlenen saatten 10 dakika önce size gönderilen Meeting ID ve Meeting Password ile giriş yapın. / Size gönderilen linki tıklayarak da direk giriş yapabilirsiniz.

DERS ÜCRETLERİ:

Online ders ücretleri aşağıdaki gibidir:

DERSLERÖzel Ders 1 Kişi2 Kişi Kişibaş3 Kişi Kişibaşı 4 Kişi Kişibaşı 5 Kişi ve Üzeri Kişibaşı
ONLINE KURAN OKUMA 1 KUR (20 SAAT)130 Euro70 Euro50 Euro40 Euro30 Euro
ONLINE TECVİT 1 KUR (20 SAAT)130 Euro70 Euro50 Euro40 Euro30 Euro
ONLINE ARAPÇA 1 KUR (20 SAAT)150 Euro80 Euro60 Euro50 Euro40 Euro
ONLINE KURAN EZBERLEME 1 KUR (20 SAAT)130 Euro70 Euro50 Euro40 Euro30 Euro

ONLINE DERSLER

Özel veya gruplar halinde alınabilecek Online dersler aşağıdaki gibidir:

Online Kuran Dersleri

 

Online Arapça Dersleri