Online Tatil Paketi

Hands working with a laptop on the white office desk with a mobile phone, a title online study on the both screens. Education, business concept photo

Online Arapça ve Kuran Dersleri

Dünya bir değişim ve dönüşüm yaşıyor. Art arda gelen tatil duyuruları ile hemen hemen tüm ülkelerde okullar ve eğitim kurumları kapatıldı, öğrencilerimizin, çocuklarımızın eğitimleri sekteye uğradı.

Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan öğrencilerimiz için Nil Merkezi tarafından, bu açığı kapatabilecek özel bir program yapıldı. Program kapsamında, son olayların da tesiriyle, hareket alanı tamamen kısıtlanmış öğrencilerin, çalışanların, aile bireylerinin, hasılı her kesimden insanın bulundukları mekanlarda ders alabilmeleri sağlanacak, ister arkadaşları ile ister aile bireyleri ile grup oluşturarak Arapça, Kuran ve Tecvit dersleri alabilme imkanı kendilerine sunulmuş olacaktır.

Bu minvalde;

1- Durumu elverişli olmayan her yaştan sınırlı sayıdaki öğreniciye ücretsiz Kuran dersleri verebilmekteyiz. Bu durumda önceden KAYIT olmalı, aylık ücretsiz kontenjanlardan istifade edebilmek için sıranızı beklemelisiniz.

Bu kesim öğrencilerimize gönüllü ders verebilecek öğretmenlerimiz de bizimle irtibat kurabilirler.

2- Günler ve saatleri tamamen ders alacak kişiye göre ayarlanan online ders imkanı sunuyoruz. Bu derslerde, öğretmenle birebir, yada grup halinde canlı eğitim alabilir, derslerinizi kaydedebilir, ihtiyaç durumunda tekrar edebilir ve gelişiminizi tamamlayabilirsiniz. ONLINE dersler ile ilgili detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Online derslerde birebir ders almayı tavsiye etmekteyiz. Ancak, ihtiyaç durumunda, aşağıdaki kursların detayında görüleceği gibi 5 kişiye kadar grup oluşturulabilmektedir.

Kuran eğitimi birebir çalışmayı gerektirdiği için, 5 kişi üzerindeki gruplar verimi düşürecektir.

 

Not: Bu programa 7-70 yaş aralığındaki herkes katılabilir. İngilizce, Türkçe ve Arapça bilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

ONLINE DERS NASIL YAPILIR?

modülünden almak istediğiniz dersi seçip kayıt yaptırın. Ardından;

1- Aşağıdaki linkten, bilgisayarınıza veya telefonunuza zoom programını indirin.

2- Kendinize bir kullanıcı adı oluşturun veya mevcut e-postanızla giriş yapın.

3- Ders için belirlenen saatten 10 dakika önce size gönderilen Meeting ID ve Meeting Password ile giriş yapın. / Size gönderilen linki tıklayarak da direk giriş yapabilirsiniz.

ONLINE DERSLER ve DERS ÜCRETLERİ

Özel veya grup halinde alınabilecek Online dersler aşağıdaki gibidir:

Online Kuran Dersleri

 

Online Arapça Dersleri

Share this :

Nile Arabic Center

Nile Arabic Learning Center Egypt is a center of attraction for those who want to learn Arabic around the world.

Learn Arabic in Egypt

Learn Arabic in Egypt Learning Arabic in Egypt, specifically in Cairo is a great experience. You can find really qualified

Learning Arabic & Qur’an

From which one you  are ? “I am understanding but I can not talk” or don’t know anything ” I need to learn one day”  than delaying this all time and not begin to learn.

× How can I help you?